top of page
otoklav_banner.jpg

Otoklav ve Sterilizatör Yeterliliğinizi Gerçekleştirerek Uygunluğu Sağlamak

Penta kurulum ve işletim kalifikasyonunun yanı sıra performans kalifikasyonundan (IQ / OQ / PQ) çok çeşitli aktiviteleri destekler. Penta  bu testi yapmak için kalibre edilmiş test ekipmanlarını (termokupllar ve / veya kablosuz veri kaydediciler, banyolar ve standartlar) ve aynı zamanda yürütmeyi gerçekleştirmek için tüm destekleyici cihazları sahiptir.

 

Otoklav veya sterilizatör yeterlilik projeleriniz için Penta yı  seçtiğinizde, kritik ekipmanınızın mümkün olan en yüksek standarda uygun olduğunu bilmenin verdiği güvenle, SOP'larınıza ve cGMP yönetmeliklerine uygunluğu sağlayarak, malzemelerinizi ve ürünlerinizi güvenli ve etkili bir şekilde saklamanızın keyfini çıkarabilirsiniz.

  • IQ Protokolleri - Otoklavın düzgün ve emniyetli bir şekilde kurulduğunu belirler.

  • OQ Protokolleri- Otoklavın, alarmlar, kontroller gibi operasyonel şartnameleri tutarlı bir şekilde karşıladığını ve tasarlandığı şekilde çalıştığını doğrular.

  • PQ Protokolleri- Otoklavın sürekli olarak dinamik şartlar altında performans özelliklerini karşıladığını doğrular.

  • RQ / CQ Protokolleri - Otoklavın kullanımdayken, otoklavın sürekli olarak operasyonel şartnameleri karşıladığını doğrulayarak, şirketinizin sürekli kalifikasyon çabaları için sağlam bir uyumluluk sağlar.

bottom of page